Menu
Your Cart

CORDYS SMART KIDS WATCH Zoom pink

CORDYS SMART KIDS WATCH Zoom pink
Hot Распродадено
CORDYS SMART KIDS WATCH Zoom pink
1,780ден.
  • Залиха:: Распродадено
  • Шифра: 02352733
Основни карактеристики
Величина заслона1,2"
Тип заслонаTN
Резолуција240x240
ПроцесорNema
Фреквенција [ГХз]0
Капацитет [ГБ]32MB
РАМ32MB
Тип ОСNema
Мрежа2G
СИМmicro SIM
Димензии и маса
Димензије [мм]223x38x17
Тежина [г]41
Останати карактеристики
Камера стражњ-
Камера предњ-
БлуетоотхNe
Маkc. проширивост СД картицаNe
Гаранција [год]1
Дополнителна опрема
Садржај пакирањPunjač, upute, jamstveni list
ОсталоPraćenje lokacije, postavljanje granica, razgovaranje, slanje pohvala. Uz aplikaciju na mobilnom uređaju
Омни кодV00034
Енергија и потрошувачка
Батерија [мАх]400


Гаранција: 12 месеци

Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.