MOB Amazfit sat GTR coral red 42mm

Распродадено MOB Amazfit sat GTR coral red 42mm
Основни карактеристики
Тип артиклаPametni sat
Величина куќишта42
Материјал (ремен)Silikon
Врста заслонаIPS
Резолуција заслона1.2
ПовезивостBluetooth
Трајањ батерије (уобичајено12
Капацитет батерије195
Јамство1
Останати карактеристики
ВодоотпорностDa
БојаRoza
Тежина0.0255

Гаранција: 12 месеци

Напиши коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да можете да напишете коментар
  • Прегледи: 629
  • Бренд: Xiaomi
  • Шифра: 0001190148
  • Залиха: Распродадено
  • 7,720ден.

Тагови: MOB Amazfit sat GTR coral red 42mm