MOB DOD Xiaomi Amazfit T-Rex army green

Распродадено MOB DOD Xiaomi Amazfit T-Rex army green
Основни карактеристики
Тип артиклаPametni sat
Величина куќишта 
Материјал (ремен)Silikon
Врста заслонаIPS
Резолуција заслона1.3
ПовезивостBluetooth
Трајањ батерије (уобичајено20
Капацитет батерије390
Јамство1
Останати карактеристики
ВодоотпорностDa
БојаCrna
Тежина0.058

Гаранција: 12 месеци

Напиши коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да можете да напишете коментар
  • Прегледи: 621
  • Бренд: Xiaomi
  • Шифра: 0001190141
  • Залиха: Распродадено
  • 8,160ден.

Тагови: MOB DOD Xiaomi Amazfit T-Rex army green