Menu
Your Cart

Smart Bracelet LDK W115 Blue Pedometer Activity Tracker Reminder

Smart Bracelet LDK W115 Blue Pedometer Activity Tracker Reminder
Hot
Smart Bracelet LDK W115 Blue Pedometer Activity Tracker Reminder
660ден.
  • Залиха:: Има
  • Шифра: 599869870

Water Resistant: IP67 life waterproof(sweat proof, rain proof, water drop proof)
CPU : Telink 8266
Screen: 0.96inch Color LCD
BT : Version 4.0
Weight: 25g
Battery Capacity: 80mah
Function : Pedometer, Calorie, Sleep monitor, Sedentary remind, Heart rate / Blood pressure Monitor, QQ message remind, Wechat message remind, Calling remind, Message reminding, Alarm cock, Anti-lost, Find Bracelet, Time sync, Battery power sync, Raise hand bright screen.

  • Гаранција: 12 месеци
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.