Menu
Your Cart

Паметни нараквици

Бренд: Xiaomi Шифра: 599869910
Specifications:Weight 13gWater resistant level 5 ATMDisplay type TFT Screen size 1.08”Resolution 122 x 220 RGBColor depth 16 bitScreen brightness Up to 200 nitTouchscreen type TFT+TP capacitive touchscreenScreen protection 2D tempered glassButton Single touch button (wake up, go back)Wrist strap mat..
1,310ден.
Бренд: Xiaomi Шифра: 44444
SpecificationGeneralBluetooth Version: Bluetooth 4.2Waterproof: YesIP rating: 5ATMScreen type: OLEDOperating mode: Touch ScreenCompatible OS: Android,IOSCompatability: Android 4.4 / iOS 9.0 and above systemsPeople: Female table,Male tableBatteryType of battery: lithium polymer batteryBattery Capacit..
1,450ден.
Прикажи 1 до 2 од 2 (1 Страна(и))
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.