Menu
Your Cart

Паметни нараквици

Бренд: Samsung Шифра: 0001186977
Основни карактеристикиТип артиклаPametne narukviceВеличина куќиштаOstaloМатеријал (ремен)SilikonВрста заслонаAMOLEDРезолуција заслона1.1ПовезивостBluetoothТрајањ батерије (уобичајено15Капацитет батерије0.159Јамство2Останати карактеристикиВодоотпорностDaБојаCrnaТежина0.021Гаранција: 24 месеци..
2,620ден.
Бренд: Samsung Шифра: 599871067
ConnectivityBluetooth Version - Bluetooth v5.1OSFreeRTOSDisplayTechnology (Main Display) - AMOLEDSize (Main Display) - 1.1" (27.8mm)Resolution (Main Display) - 126 x 294Color Depth (Main Display) - 16MMemoryRAM Size (MB) - 2 MBROM Size (MB) - 32 MBSensorsAccelerometer,Gyro Sensor,Optical Heart Rate ..
2,990ден.
Прикажи 1 до 2 од 2 (1 Страна(и))
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.