Menu
Your Cart

Паметни нараквици

Бренд: LDK Шифра: 599867243
Water Resistant: IP67 life waterproof(sweat proof, rain proof, water drop proof)CPU : Telink 8266Screen: 0.96inch Color LCDBT : Version 4.0Weight: 25gBattery Capacity: 80mahFunction : Pedometer, Calorie, Sleep monitor, Sedentary remind, Heart rate / Blood pressure Monitor, QQ message remind, Wechat ..
600ден.
Бренд: LDK Шифра: 599867126
Water Resistant: IP67 life waterproof(sweat proof, rain proof, water drop proof)CPU : Telink 8266Screen: 0.96inch Color LCDBT : Version 4.0Weight: 25gBattery Capacity: 80mahFunction : Pedometer, Calorie, Sleep monitor, Sedentary remind, Heart rate / Blood pressure Monitor, QQ message remind, Wechat ..
660ден.
Бренд: LDK Шифра: 599869870
Water Resistant: IP67 life waterproof(sweat proof, rain proof, water drop proof)CPU : Telink 8266Screen: 0.96inch Color LCDBT : Version 4.0Weight: 25gBattery Capacity: 80mahFunction : Pedometer, Calorie, Sleep monitor, Sedentary remind, Heart rate / Blood pressure Monitor, QQ message remind, Wechat ..
660ден.
Бренд: LDK Шифра: 599867127
Water Resistant: IP67 life waterproof(sweat proof, rain proof, water drop proof)CPU : Telink 8266Screen: 0.96inch Color LCDBT : Version 4.0Weight: 25gBattery Capacity: 80mahFunction : Pedometer, Calorie, Sleep monitor, Sedentary remind, Heart rate / Blood pressure Monitor, QQ message remind, Wechat ..
660ден.
Бренд: Other Шифра: 599873466
Tracer T-Band Libra S5v2 is a new device from the line of ‘smart wearables’, perfect both for the summer and the winter season. It will prove useful to all those who like to lead an active lifestyle and appreciate new technologies. Libra S5v2 is the latest generation smartband that supports ..
760ден.
Прикажи 1 до 5 од 5 (1 Страна(и))
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.