Menu
Your Cart

North Edge Healthcare Watch CITI-23 Black with Blood pressure, heart rate, blood oxygen

North Edge Healthcare Watch CITI-23 Black with Blood pressure, heart rate, blood oxygen
North Edge Healthcare Watch CITI-23 Black with Blood pressure, heart rate, blood oxygen
Распродадено
North Edge Healthcare Watch CITI-23 Black with Blood pressure, heart rate, blood oxygen
North Edge Healthcare Watch CITI-23 Black with Blood pressure, heart rate, blood oxygen
North Edge Healthcare Watch CITI-23 Black with Blood pressure, heart rate, blood oxygen
2,250ден.
  • Залиха:: Распродадено
  • Шифра: 599870697

Heart Rate Monitoring
Blood pressure monitoring
Blood oxygen monitoring
Sleep monitoring
Calories/Steps/Distance
Sedentary reminder
Control music
Incoming call, messages reminder
IP67 waterproof
Alarm reminder
Remote Photography
Raise your hand to brighten
Looking for mobile phone
Battery: 230mAh, 3-5 days standby
Screen: 1.3inch full circle screen 240*240 IPS resolution
Waterproof: IP68

https://ae01.alicdn.com/kf/Hc34865259a5549a0b00f34051f2fe911Q.jpg


Гаранција: 12 месеци

Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.