Menu
Your Cart

Smart Bracelet North Edge Balance G20 Black

Smart Bracelet North Edge Balance G20 Black
Распродадено
Smart Bracelet North Edge Balance G20 Black
1,840ден.
  • Залиха:: Распродадено
  • Шифра: 599869581

1.4 screen
tempareture testing sensor
ECG+PPG
Blood pressure
heart rate
blood oxygen
sedentary reminder
sleep monitoring
automatic heart rate monitoring
message push
raised wrist screen
call reminder
SMS reminder
alarm reminder
shake photo
mobile phone search, etc.

https://my-live-01.slatic.net/p/a52a86d6b3c743f04c5d8f4e9be5caf8.jpg

Гаранција: 12 месеци

Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.