Menu
Your Cart

Smart Bracelet Samsung Galaxy Fit E White SM-R375

Smart Bracelet Samsung Galaxy Fit E White SM-R375
Smart Bracelet Samsung Galaxy Fit E White SM-R375
Распродадено
Smart Bracelet Samsung Galaxy Fit E White SM-R375
Smart Bracelet Samsung Galaxy Fit E White SM-R375
Smart Bracelet Samsung Galaxy Fit E White SM-R375
2,330ден.
  • Залиха:: Распродадено
  • Шифра: 599268390
Connectivity
Bluetooth Version
Bluetooth v5.0, LE only

OS
FreeRTOS

Display
Technology (Main Display)
PMOLED
Size (Main Display)
0.74" (18.9mm)
Resolution (Main Display)
128 x 64
Colour Depth (Main Display)
Mono

Memory
RAM Size (KB)
128

Sensors
Accelerometer,HR Sensor

Physical specification
Dimension (HxW, mm): 40.2 x 16.0 mm
Weight: 15 g

Battery
Standard Battery Capacity
70 mAh
Typical Usage Time
6~7 Days
Low Usage Time
Up to 13 Days

Services and Applications
Notification Type
Vibrate
Additional Features
5ATM

Гаранција: 12 месеци


Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.