Menu
Your Cart

Smartwatch DOOGEE CR1 Rose Gold 1.28" Heart rate/IP68/BT/13Sports/Breathing exercise/Sleep Monitor

Smartwatch DOOGEE CR1 Rose Gold 1.28" Heart rate/IP68/BT/13Sports/Breathing exercise/Sleep Monitor
Ново
Smartwatch DOOGEE CR1 Rose Gold 1.28" Heart rate/IP68/BT/13Sports/Breathing exercise/Sleep Monitor
2,150ден.
  • Залиха:: Има
  • Шифра: 599873266

https://www.doogee.cc/products/cr1.html    

Гаранција: 12 месеци

Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.