Menu
Your Cart

Smartwatch DOOGEE CS2 Rose Gold 1.62" HD Heart rate/IP68/BT/24Sports/Sleep Monitor/Pedometer

Smartwatch DOOGEE CS2 Rose Gold 1.62" HD Heart rate/IP68/BT/24Sports/Sleep Monitor/Pedometer
Ново
Smartwatch DOOGEE CS2 Rose Gold 1.62" HD Heart rate/IP68/BT/24Sports/Sleep Monitor/Pedometer
2,060ден.
  • Залиха:: Има
  • Шифра: 599873259

https://www.doogee.cc/products/cs2.html

Гаранција: 12 месеци

Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.