Menu
Your Cart

Smartwatch DOOGEE DG Ares Black 1.32" HD Heart rate/3ATM/BT/24Sports/Blood Oxygen SpO2/Sleep Monitor

Smartwatch DOOGEE DG Ares Black 1.32" HD Heart rate/3ATM/BT/24Sports/Blood Oxygen SpO2/Sleep Monitor
Ново
Smartwatch DOOGEE DG Ares Black 1.32" HD Heart rate/3ATM/BT/24Sports/Blood Oxygen SpO2/Sleep Monitor
2,160ден.
  • Залиха:: Има
  • Шифра: 599873235

https://www.doogee.cc/products/dg-ares.html

Гаранција: 12 месеци

Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.