Menu
Your Cart

Smartwatch Blackview R3 Pro Green 1.54" Heart rate/5ATM Waterproof/BT/12 Sport modes/Sleep Monitor

Smartwatch Blackview R3 Pro Green 1.54" Heart rate/5ATM Waterproof/BT/12 Sport modes/Sleep Monitor
Ново
Smartwatch Blackview R3 Pro Green 1.54" Heart rate/5ATM Waterproof/BT/12 Sport modes/Sleep Monitor
1,680ден.
  • Залиха:: Има
  • Шифра: 599872587

More Info:
https://www.blackview.hk/products/item/r3pro
    

Гаранција: 12 месеци

Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.