Menu
Your Cart

Smartwatch MeanIT M15

MeanIT / Smart watch M15
Additional red bracelet in the package
Step counter and calories burned
Activity monitoring (sports and sleep)
Heart rate measurement
Croatian menu in the hour
Sync with smartphone (Hryfine app)
Li-ion rechargeable battery for long-term operation (7-10 days)
G-sensor
Hryfine application    

Гаранција: 12 месеци

Тагови: Smartwatch MeanIT M15
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.