Menu
Your Cart

Amazfit

Бренд: Amazfit Шифра: 599873517
60+ Sports Modes High-precision GPS Amazon Alexa Built-in Blood-oxygen Level Measurement 24/7 Heart Rate Tracking 5 ATM Water-Resistance Sleep Quality Monitoring Stress Level Monitoring PAI™ Health Assessment System 50 Watch Faces Specifications Dimensions: 40.9 x 35.5 x 11.4mm Weight:..
3,640ден.
Бренд: Amazfit Шифра: 599873518
60+ Sports Modes High-precision GPS Amazon Alexa Built-in Blood-oxygen Level Measurement 24/7 Heart Rate Tracking 5 ATM Water-Resistance Sleep Quality Monitoring Stress Level Monitoring PAI™ Health Assessment System 50 Watch Faces Specifications Dimensions: 40.9 x 35.5 x 11.4mm Weight:..
3,640ден.
Бренд: Amazfit Шифра: 599873519
More Info: https://uk.amazfit.com/products/amazfit-gtr-2    Гаранција: 12 месеци..
8,920ден.
Бренд: Amazfit Шифра: 599873523
More Info: https://uk.amazfit.com/products/amazfit-gts-2-mini    Гаранција: 12 месеци..
4,990ден.
Бренд: Amazfit Шифра: 599873524
3D Curved Bezel-less Design All-round Health and Fitness Tracking Long Battery Life Alexa Built-in - Intelligent Voice Assistance AMOLED Screen - Edge to Edge Glass Personalized Watch Faces Blood Oxygen Saturation Measurment SpO2 Heart Rate Monitoring Sleep Quality Monitoring Stress Level M..
8,920ден.
Бренд: Amazfit Шифра: 599873525
More Info: https://uk.amazfit.com/products/amazfit-gts-2e    Гаранција: 12 месеци..
7,320ден.
Бренд: Amazfit Шифра: 599873526
More Info: https://uk.amazfit.com/products/amazfit-gts-3    Гаранција: 12 месеци..
10,660ден.
Бренд: Amazfit Шифра: 599870925
Amazfit Neo Beyond Retro Heart Rate Monitoring | Sleep Monitoring | 28-day Battery Life1 Always-on Display | Water Resistant up to 50 Meters2 - Advanced. Retro. Versatile. - Never miss an important beat, with 24-hour heart rate tracking. 24/7 heart rate monitoring; Manual heart rate measur..
1,990ден.
Прикажи 1 до 8 од 8 (1 Страна(и))
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.