Menu
Your Cart

CORDYS

Бренд: CORDYS Шифра: 02352734
Основни карактеристикиВеличина заслона1,2"Тип заслонаTNРезолуција240x240ПроцесорNemaФреквенција [ГХз]0Капацитет [ГБ]32MBРАМ32MBТип ОСNemaМрежа2GСИМmicro SIMДимензии и масаДимензије [мм]223x38x17Тежина [г]41Останати карактеристикиКамера стражњ-Камера предњ-БлуетоотхNeМаkc. проширивост СД картицаNeГар..
1,750ден.
Бренд: CORDYS Шифра: 02352733
Основни карактеристикиВеличина заслона1,2"Тип заслонаTNРезолуција240x240ПроцесорNemaФреквенција [ГХз]0Капацитет [ГБ]32MBРАМ32MBТип ОСNemaМрежа2GСИМmicro SIMДимензии и масаДимензије [мм]223x38x17Тежина [г]41Останати карактеристикиКамера стражњ-Камера предњ-БлуетоотхNeМаkc. проширивост СД картицаNeГар..
1,780ден.
Прикажи 1 до 2 од 2 (1 Страна(и))
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.