Menu
Your Cart

Other

Бренд: Other Шифра: 599869581
1.4 screentempareture testing sensorECG+PPGBlood pressureheart rateblood oxygensedentary remindersleep monitoringautomatic heart rate monitoringmessage pushraised wrist screencall reminderSMS reminderalarm remindershake photomobile phone search, etc.https://my-live-01.slatic.net/p/a52a86d6b3c743f04c..
1,840ден.
Бренд: Other Шифра: 599873466
Tracer T-Band Libra S5v2 is a new device from the line of ‘smart wearables’, perfect both for the summer and the winter season. It will prove useful to all those who like to lead an active lifestyle and appreciate new technologies. Libra S5v2 is the latest generation smartband that supports ..
760ден.
Прикажи 1 до 2 од 2 (1 Страна(и))
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.